Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Verecek Araç Filomuz Hizmetinmizde.

Kütahya’da faliyet göstermeye başlayan S&T Vip, lüks araç filosu ile müşterilerinin tüm transfer ve tur ihtiyaçlarını eşsiz hizmet anlayışıyla her zaman en üst seviyede karşılamaktadır. Araçlarımız da deri döşeme koltuklar, özel iklimlendirme sistemi, tv ve müzik sitemi standart olarak sunulmaktadır. Mercedes E Class, Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve Ford Ranger 4x4 araç parkımızda yer almaktadır. Araçlarımızın tamamı 2015-2016 model olup tüm bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Araçlarımıza ve detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

MERCEDES VİTO VİP MİNİBÜS - Lütfen Detaylar & Görseller İçin Tıklayınız.

Mercedes VITO VIP MİNİBÜS; 8+1 kişilik yolcu kapasitesine sahiptir. Vip Mercedes Vito araçlarımız tümü, rahat ve deri döşeme koltukludur. Geniş iç hacmi ile tüm seyahatlerinizde ihtiyaçlarınıza kusursuz cevap veriyor. S&T Vip olarak, karayolu ulaşımında seçkin konuklarına konforlu ve güvenli seyahatin özel tasarım Lüks Mercedes Vito'larımızla yaşatmaya davet ediyoruz. Size kalan şehir içi yada şehir dışı seyahat etmek istediğiniz yeri seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını Mercedes Vito Vip araçlarımızla çıkarın.


MERCEDES E 180 CLASS - Lütfen Detaylar & Görseller İçin Tıklayınız.

Mercedes E 180 Class Vip; 2015 ve 2016 Model lüks, konforlu, bakımlı ve domanımlı araçlarımızla seyahatlerinizi keyifli hale getirebilirsiniz. S&T Vip olarak, karayolu ulaşımında seçkin konuklarına konforlu ve güvenli seyahatin özel tasarım Lüks Mercedes E 180 Class'larımızla yaşatmaya davet ediyoruz. Size kalan şehir içi yada şehir dışı seyahat etmek istediğiniz yeri seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını Mercedes Vito Vip araçlarımızla çıkarın.


MERCEDES SPRİNTER MİNİBÜS - Lütfen Detaylar & Görseller İçin Tıklayınız.

Mercedes Sprinter Vip Minibüs; 16+1 kişilik yolcu kapasitesine sahiptir. Mercedes Sprinter Vip araçlarımızın tümü geniş iç hacmi ile tüm seyahatlerinizde ihtiyaçlarınıza kusursuz cevap veriyor. S&T Vip olarak, karayolu ulaşımında seçkin konuklarına konforlu ve güvenli seyahatin özel tasarım Lüks Mercedes Vito'larımızla yaşatmaya davet ediyoruz. Size kalan şehir içi yada şehir dışı seyahat etmek istediğiniz yeri seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını Mercedes Vito Vip araçlarımızla çıkarın.

FORD RANGER 4x4 - Lütfen Detaylar & Görseller İçin Tıklayınız.

S&T Vip 4x4 Ford Ranger hizmetinize sunmuştur, Dışarıdan bakıldığında; sağlam, akıllı ve yeni bir Ranger. İçeriden bakıldığında ise ileri teknolojinin ve pratik zekanın birleştiği bir kabin. Aslında o, derede, tepede ve otobandaki performansı eşit kılan bir pick-up. Şık ama dayanıklı. Cesur ama gelişmiş. Amaca yönelik ama etkileyici. Yeni Ranger’ın dış tasarımı hem pratiklik hem de inanılmaz yol hakimiyeti sunmak için tasarım ve işlevselliği bir araya getirir. Akıllı tasarımı, Yeni Ranger‘ın iç alanının keyifli ve rahat olmasını sağlar, böylece sürücüler ve yolcular geniş iç hacmin verdiği ferahlığı yaşayabilir.

Ford-Ranger-4x4-001
Ford-Ranger-4x4-002
Ford-Ranger-4x4-003
Ford-Ranger-4x4-004